Apel PSPN na kolejne narkofobiczne wypowiedzi posłanki BEATY KEMPY

Po raz kolejny poseł Kempa błysnęła próbą manipulacji społeczeństwa twierdząc, że nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii miała na celu „miękką legalizację narkotyków”.
Otóż Pani Poseł, która jest z wykształcenia administratywistą, a nie prawnikiem ma albo poważne problemy z czytaniem aktów prawnych i ich nie rozumie, albo celowo próbuje wszystkich wprowadzić w błąd, bowiem nowelizacja nie legalizuje posiadania żadnych narkotyków, ani twardych, ani miękkich. Posiadanie każdej ilości narkotyków w polskim prawie jest przestępstwem.
Droga Pani Poseł, w imieniu Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, prosimy korzystać z pomocy prawnej przy czytaniu ustaw i nie wprowadzać opinii publicznej w błąd.
Więcej na temat poglądów Posłanki w wywiadzie: Nie wstydzę się narkofobii
Przypomnijmy, że poseł Kempa w plebiscycie Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej zdobyła tytuł Norkofoba Roku 2011 i niebawem zostanie jej wręczona „antynagroda”. Jak widać ciężko na ten tytuł zapracowała i nadal stara się utrzymać na tej niechlubnej pozycji… Niebawem na naszej stronie znajdzie się relacja z wręczenia posłance antynagrody oraz wykaz polityków, którzy zasłynęli narkofobicznymi wypowiedziami.