Cykl debat i konferencji pt. „Uzależnienia XXI wieku”

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej realizują projekt pt. „Uzależnienia XXI wieku”, który zakłada zorganizowanie i przeprowadzenie 3 dwudniowych konferencji naukowych oraz 3 debat w latach 2022-2024 na temat zjawiska uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych i czynności.

Wydarzenia przeznaczone są dla wszystkich osób działających w obszarze uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych i czynności na terenie 18 dzielnic m.st. Warszawy. Adresatami są zarówno osoby zajmujące się profilaktyką uzależnień, jak i współpracujący z nimi specjaliści – przedstawiciele oświaty, ochrony zdrowia, ośrodków pomocy społecznej czy organizacji pozarządowych.

Konferencja „Uzależnienia XXI wieku. Zintegrowane podejście”

19-20 grudnia 2022 roku

Podczas konferencji „Uzależnienia XXI wieku. Zintegrowane podejście” zostanie zaprezentowane nowe, zintegrowane podejście do zjawiska uzależnień od alkoholu, substancji psychoaktywnych i czynności. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 grudnia 2022 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (ul. L. Kondratowicza 20, 00-983 Warszawa).Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o kontakt :  uzaleznieniaxxi@politykanarkotykowa.com

Konferencja będzie transmitowana na żywo na kanale Youtube

19 grudnia 2022 r. godz. 9.00, transmisja z pierwszego dnia konferencji:

https://youtu.be/HF_LjUUD2L8

20 grudnia 2022 r. godz. 9.00 ,transmisja z drugiego dnia konferencji:

https://youtu.be/9d3EbxGGTAc

Zapraszamy do oglądania.

Debata „Uzależnienia XXI wieku. Jak skutecznie realizować profilaktykę uzależnień w szkołach?”

28 marca 2023 roku

Podczas Debaty „Uzależnienia XXI wieku. Jak skutecznie realizować profilaktykę uzależnień w szkołach?” zostanie poruszona tematyka skutecznej profilaktyki uzależnień oraz sposobów realizacji programów rekomendowanych w szkołach. Debata odbędzie się w dniu 28 marca 2023 roku w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56, 03-733 Warszawa) w godz. 14:00 – 16:30. Udział w debacie jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o kontakt: uzaleznieniaxxi@politykanarkotykowa.com

Debata będzie transmitowana na żywo na kanale Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=xx9ABYLUe-g

Zapraszamy do oglądania 28 marca od godz 14.00